mevrouw Pauline Schulz
 | Woonachtig te Berchem (Antwerpen) (2600) Geboren op donderdag 26 december 1963 Overleden te Berchem (Antwerpen) (2600) op zaterdag 5 december 2015 op 51-jarige leeftijd Echtgenote van De heer Rudolf Eduard Maria Verschueren
|
Herdenkingsruimte « rouwbetuiging mevrouw Pauline Schulz»
Deze rouwbeklagruimte werd aangemaakt de maandag 7 december 2015.
4384 bezoeken
In memoriam
Deze « rouwbetuigingsruimte » is gewijd aan de herinnering van mevrouw Paula Dolores Schulz. Iedereen kan er vertoeven, een visitekaartje of een rouwbetuiging neerleggen. Gebruik de links hierboven om de betuigingen van medeleven te raadplegen of om er zelf één te maken.
Aarzel niet om deze site kenbaar te maken aan uw kennissen. Diegene die ver weg wonen of niet de mogelijkheid hebben zelf de ceremonie bij te wonen, hebben hier een eenvoudige mogelijkheid om hun sympathie te betuigen aan de getroffen familie
Bedankt op voorhand
Rouwbetuigingen
Dat zo velen geraakt en diep ontroerd zijn door het overlijden van Pauline.Ze was een mooie en lieve vrouw.Mogen zij zo voortbestaan in ieders herinnering.Veel sterkte aan haar man en familie.
lieve verheyen- 9/12/2015
Rouwbetuigingen
Het ganse team van de Boeg, St Amedeus ziekenhuis, wenst jullie veel sterkte toe bij dit plotse verlies. We zullen Pauline altijd herinneren als een joviale, goedlachse en enthousiaste collega!
Hopelijk zullen alle mooie herinneringen aan haar, jullie kracht geven om weer verder te kunnen gaan.
uit naam van team de Boeg
Dewulf Leiva Ann, hoofdverpleegkundige.
Ann Dewulf Leiva- 9/12/2015
Rouwbetuigingen
Een dierbaar iemand zo plotseling kwijt
Heel veel sterkte
In deze moeilijke tijden
van
fam.Wagemans-Polfliet
natascha wagemans- 9/12/2015