Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
Wij zijn diep onder de indruk van het overlijden van Francis. We hebben Francis gekend als een oprechte en authentieke man. Francis was in de tennisgroep een echte genieter en een fijne kameraad. Wij wensen de familie veel sterkte toe.Dirk en Greet
Dirk Gits- 11/04/2021
Lieve familie,onze oprechte deelneming met het heengaan van jullie geliefde papa, broer,...Francis was zeer begaan met zijn gezin, familie en vrienden. Hij zette ook steeds enthousiast zijn schouders onder projecten om zijn vrouw te eren.Hij zal gemist worden.Lieve Caroline en Benjamin, weet dat hij nu herenigd is met jullie lieve mama, zijn Bieke en onze papa nonkel Willy.Als achteruitkijken pijn doet en vooruitkijken jullie bang maakt, kijk dan naast je, hij laat jullie niet los! Want wie je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt. Huil én lach want achter elke traan van verdriet zit een glimlach met mooie herinneringen aan jullie papa. We leven met jullie mee. Knuffel, Johan, Barbara en Paulien
Barbara Jacqmain- 11/04/2021
Beste familie,wat een mooi en warm afscheid hebben jullie Francis gegeven.Al die warme herinneringen hebben een bevoorrechte en unieke plaats in jullie hart.Vind veel sterkte en troost bij elkaar, zoals het zo mooi werd verwoord.Mijn oprecht medeleven.BenoîtPS.: Ik zie jullie zeker bij de Biekes.
Benoît Bogaerts- 10/04/2021
Marc Patteet biedt zijn gevoelens van oprechte en christelijke deelneming aan bij het overlijden van Francis.Ik wens jullie allen veel moed om deze droevige dagen door te komen.Bij mij zal Francis in mijn geheugen sterk blijven voortleven.Vaarwel mijn dikke vriend en hou je goed bij jouw "Bieke"!
Marc PATTEET- 9/04/2021
Hij zal altijd zijn. Geen woorden dekken de lading om de pijn te verzachten, maar ik wens alle kracht en sterkte toe.Liefs, Laura
Laura van den Heuvel- 8/04/2021
© Onvest IT - 2002-2025 - Vertrouwelijkheid - Cookies - Juridische informatie